Programma

Over DSS

Contact

Ledenportaal

Word Jij Onze Nieuwe Bestuurskracht? Sluit je aan bij DSS Voetbal!

23 apr. 2024

DSS Voetbal is op zoek naar leiders om ons bestuur te versterken. Deze functies bieden de kans om een impact te maken in de wereld van voetbal en om bij te dragen aan onze bloeiende vereniging. In een rol als bestuurslid ben je aanspreekpunt en manager, je stuurt coördinatoren aan die de uitvoering verzorgen. Bestuursleden vergaderen 1x per maand, gemiddeld is de tijdsbesteding 2 avonden per week en aanwezigheid op een weekenddag is gewenst. Wij zoeken kandidaten voor de volgende sleutelposities:


Bestuurslid Voetbalzaken

Je gaat coördinatoren aansturen die taken uitvoeren met betrekking op:

• Het vormgeven en implementeren van het technisch beleid.

• Het verzorgen van de uitrusting en materialen voor onze selectieteams.

• De invulling van het technisch kader.

• Toernooien


Bestuurslid Algemene Zaken

Je gaat coördinatoren aansturen die taken uitvoeren met betrekking op:

• DSS Voetbal in maatschappelijke initiatieven vertegenwoordigen.

• Het verzorgen van een goede ontvangst voor bezoekende teams.

• Waarborgen van topcondities van onze faciliteiten.

• Bar, keuken én evenementen.

• Effectief beheren van materiaal voor alle teams.

• Aansturen van ondersteunende teams om onze club tot een voorbeeld in de regio te maken.


Wij zoeken Leiders met een hart voor sport en een strategische blik. Ervaring in bestuurlijke of leidinggevende rollen is een pre. We zoeken personen die meer willen dan alleen meedoen – wij zoeken bestuurders die willen vernieuwen en verrijken!


Wat wij bieden

• Een sleutelrol in de verdere ontwikkeling en professionalisering van DSS Voetbal.

• Een platform om je leiderschapskwaliteiten en netwerk binnen en buiten de sportwereld uit te breiden.

• De voldoening om een bijdrage te leveren aan de sport en onze vereniging.

• Vergoeding van onkosten.


Ben je klaar om een spelbepalende rol te spelen bij DSS Voetbal? Voor meer informatie of om je aan te melden, neem contact op via voorzitter@dssvoetbal.nl. We kijken uit naar jouw bijdrage aan ons team!